RN73H2ETTD6491F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6491F25
JLCPCB Part #
C4264213
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS