RN73H2ATTD1982D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1982D50
JLCPCB Part #
C2510286
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS