RN731JTTD6570F50
MFR.Part #
RN731JTTD6570F50
JLCPCB Part #
C3952192
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 657Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS