RN73H2ATTD1963D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1963D100
JLCPCB Part #
C2509915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS