RN73R2ETTD7320C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD7320C10
JLCPCB Part #
C4277385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS