RN73H2ATTD1961C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1961C10
JLCPCB Part #
C2569152
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS