RN73H2ATTD1842D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1842D10
JLCPCB Part #
C4236368
Description
125mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS