RN73H2ATTD1803C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1803C10
JLCPCB Part #
C4008033
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS