SG73S2BRTTD52R3F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD52R3F
JLCPCB Part #
C5916866
Description
-55℃~+155℃ 333mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS