RN73H2ATTD1800C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1800C25
JLCPCB Part #
C2539456
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS