RN73H2ATTD1743B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1743B25
JLCPCB Part #
C2538798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS