RN73H2ATTD16R7F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD16R7F50
JLCPCB Part #
C2511181
Description
125mW 16.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS