RN73H2ETTD1641F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1641F50
JLCPCB Part #
C4267717
Description
1.64kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS