RN73H2ATTD16R4B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD16R4B25
JLCPCB Part #
C4166601
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS