RN732BTTD3362C25
MFR.Part #
RN732BTTD3362C25
JLCPCB Part #
C4272515
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS