RN73H1JTTD5492B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5492B10
JLCPCB Part #
C4064798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS