RN73H2ATTD1620F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1620F10
JLCPCB Part #
C2558156
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS