RN73H2ATTD1620B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1620B05
JLCPCB Part #
C4127809
Description
-55℃~+155℃ 125mW 162Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS