RN73H2ATTD1603B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1603B10
JLCPCB Part #
C4035180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS