HV733ATTE1545F
MFR.Part #
HV733ATTE1545F
JLCPCB Part #
C4196754
Description
-55℃~+155℃ 15.4MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS