RN73H2ATTD1580D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1580D50
JLCPCB Part #
C2513506
Description
125mW 158Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS