RN73H2ATTD1493B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1493B50
JLCPCB Part #
C2544292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS