RN73H2ETTD1493B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1493B50
JLCPCB Part #
C4146618
Description
-55℃~+155℃ 149kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS