RN73H2ATTD1262F100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1262F100
JLCPCB Part #
C2511953
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS