RN731JTTD6341A05
MFR.Part #
RN731JTTD6341A05
JLCPCB Part #
C3929898
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS