RN73H2ATTD1234C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1234C25
JLCPCB Part #
C2539620
Description
-55℃~+155℃ 1.23MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS