RN73H2ATTD1233C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1233C50
JLCPCB Part #
C4063460
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS