RN73H2ATTD1211A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1211A25
JLCPCB Part #
C2570954
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS