RN73H2ATTD1154D100
MFR.Part #
RN73H2ATTD1154D100
JLCPCB Part #
C4000884
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS