RN73R1JTTD1211D10
MFR.Part #
RN73R1JTTD1211D10
JLCPCB Part #
C4357137
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS