RN73H2ATTD1150F25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1150F25
JLCPCB Part #
C2512294
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS