RN73H2ATTD1144B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1144B50
JLCPCB Part #
C2539044
Description
-55℃~+155℃ 1.14MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS