SG73S2BRTTD224J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD224J
JLCPCB Part #
C6296257
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS