RN73H1JTTD1671D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1671D10
JLCPCB Part #
C4297287
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS