RN73H2ATTD1102F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ATTD1102F25
JLCPCB Part #
C2510140
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS