RN73H2ATTD1101B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1101B25
JLCPCB Part #
C186254
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW 150V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS