SG73S2ARTTD1582F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD1582F
JLCPCB Part #
C7312272
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS