RK73G1ERTTP8451D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP8451D
JLCPCB Part #
C5725153
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS