RN73H1ETTP53R0D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP53R0D50
JLCPCB Part #
C2514274
Description
53Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS