RN73H2ATTD1060B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD1060B50
JLCPCB Part #
C2537293
Description
106Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS