SG733ATTE473K
MFR.Part #
SG733ATTE473K
JLCPCB Part #
C4011284
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS