RN73H2ATTD1003B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1003B10
JLCPCB Part #
C4000316
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS