SG73G2BTTD1580D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1580D
JLCPCB Part #
C5750672
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS