RN73H1JTTD9650F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9650F25
JLCPCB Part #
C4067508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS