RN73H1JTTD94R2D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD94R2D25
JLCPCB Part #
C4327694
Description
-55℃~+155℃ 100mW 94.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS