RN73H1JTTD9203D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9203D25
JLCPCB Part #
C4063461
Description
100mW 920kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS