RN731JTTD6980B25
MFR.Part #
RN731JTTD6980B25
JLCPCB Part #
C4342158
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS