RN73H1JTTD7320B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD7320B05
JLCPCB Part #
C4060786
Description
100mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS