RN73H1JTTD71R5C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD71R5C25
JLCPCB Part #
C4300820
Description
100mW 71.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS