RN73H1JTTD7060F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD7060F50
JLCPCB Part #
C4351502
Description
100mW 706Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS